Show Archive

SMil Århus

Thu. 05 May.
19:00 - 00:00
Femdom Lounge

I Femdom Lounge tilbedes og dyrkes dominante Kvinder som de Gudinder de er, af respektfulde slaver/slavinder der værdsætter sin plads i bunden af hierarkiet. Læs mere

Arrangement

Fri. 06 May.
20:00 - 02:00
Medlemsaften

Medlemsaftner er for medlemmer af SMil.
Læs mere om medlemsaftner

Medlemsaften

Sat. 07 May.
20:00 - 02:00
KinkYouth

Aftenens tema er Playboy fest.
Dresscode: Playboy bunny, Hugh Hefner stil eller Smil’s gældende dresscode Læs mere

Arrangement

Sun. 08 May.
14:00 - 18:00
Læderworkshop

Workshop om fremstilling af floggere ved Sir B. Læs mere

Arrangement

Thu. 12 May.
19:00 - 22:00
Lædergruppen

Så mødes vi til fælles læderarbejde og inspiration
Læs mere

Arrangement

Fri. 13 May.
20:00 - 02:00
Medlemsaften

Medlemsaftner er for medlemmer af SMil.
Læs mere om medlemsaftner

Medlemsaften

Sat. 14 May.
13:00 - 19:00
Peer Rope Aarhus

En dag i rebets tegn.
Læs mere

Bondage

Sat. 14 May.
20:00 - 02:00
Medlemsaften

Medlemsaftner er for medlemmer af SMil.
Læs mere om medlemsaftner

Medlemsaften

Wed. 18 May.
19:00 - 22:00
PeerWhip

Kom og øv. Ingen særlig instruktion, bare slagredskabernes pendant til rope-jam...
Vel mødt. Læs mere

Arrangement

Fri. 20 May.
18:30 - 19:45
Informationsaften

Vil du være medlem af SMil Århus?
For at blive medlem skal du til en informationsaften.
Læs mere om informationsaften

Info

Fri. 20 May.
20:00 - 02:00
Medlemsaften

Medlemsaftner er for medlemmer af SMil.
Læs mere om medlemsaftner

Medlemsaften

Fri. 20 May.
20:30 - 23:00
Ny i SMil

Ny i SMil. Læs mere

Arrangement

Sat. 21 May.
20:00 - 02:00
Femdom Fest - 2 års fest

Femdom (læs mere) har eksisteret i to år nu og det skal fejres. åbent for ikke-medlemmer - Mere infromation følger.

Arrangement

Fri. 27 May.
20:00 - 02:00
Medlemsaften

Medlemsaftner er for medlemmer af SMil.
Læs mere om medlemsaftner

Medlemsaften

Sat. 28 May.
16:00 - 19:00
Domini Noctis

Domini Noctis (Nattens Herrer) er en gruppe af dominerende mænd og deres undergivne kvinder. Læs mere

Arrangement

Side 1 ud af 9